Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

Jak wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak w rzeczy samej każda pora jest korzystna na to aby zażyć odrobinę wypoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną nieraz zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się zapytanie, czym należy się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, żeby nasycać się spokojną oraz komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe Northline

Poprawny wybór samochodowego kufra

Żeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba oznajmić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu więc w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Wyśmienitym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i pewno najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a oprócz tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.